wtorek, 5 czerwca 2012

robota papierkowa i au pair room

UFF! Na reszcie mogę odetchnąć, wydaje mi się, że pozałatwiałam i powypełniałam już wszystko...aaaa poza jedną rzeczą : zaświadczenie o niekaralności. Jestem tak wściekła! Próbuję dodzwonić się od kilku dni do instytucji, która wyrabia ten papierek. Nie wiem co za cw*le tam pracują, ale nikt nie odbiera od x czasu, wybaczcie moje oburzenie ale na prawde straciłam już cierpliwość. Po prostu szału można dostać. Właśnie tym sposobem stracę zniżkę 200 zł na program, bo do dziś mam czas, a brakuje mi jeszcze tego jednego papierka... grrrrrrrrrr!

Jutro o 11 mam interview przez skype. OMG, nie wiem jak to wszystko pójdzie :D troszkę się boję, ale mam nadzieję, że jakoś sobie poradzę. Byłaby lipa gdybym tego nie zdała, hahaha :)

3 komentarze:

 1. Na pewno sobie poradzisz jeśli chodzi o interview ;)Zawsze podczas tej rozmowy mówią bardzo wyraźnie i powoli :) Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda,że nie miałas możliwości podjechać po ten papierek...200zł ulicami nie chodzi,niestety ale tak to jest w polskich urzędach ;)
  Będzie dobrze! Ważne żebyś sie przełamała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu, Aniu jedź tam gdzie wyrabiają, zsądu weź znaczek i w albo nawet w okręgowym kup i na miejscu do 5 minut masz wszystko :D Ja byłam wczoaj i mimo iż im serwery padły to miałam w godzine :D (a w ciągu tej godziny obżerałam się w KFC :D)

  OdpowiedzUsuń