wtorek, 29 maja 2012

Wypełnianie papierów i aplikacji

Dostałam od agencji komplet papierów i aplikacje online do wypełnienia. Jestem po prostu przerażona.... jezu, ile tego jest ?! Masakra! Liczę, że szybko przez to przebrnę. Oczywiście, najciężej jest z referencjami, ale mam nadzieje, że jakoś to ogarnę :)

Ostatnio u mnie nie za dobrze. Musze podjąć bardzo ważną i ciężką dla mnie decyzję, jednak czuję że powinno to nastąpić jak najszybciej, ponieważ zaczynam się z tym strasznie męczyć i wpływa to negatywnie na moje ogólne samopoczucie. Długo z tym zwlekałam, ale chyba już na prawdę nie mogę, jeżeli ktoś chciałby wiedzieć o co chodzi, to mogę napisać, ale w prywatnej wiadomości. Na razie nie chce pisać o tym tak oficjalnie na blogu... :(

Generalnie ostatnio dzieje się ze mną coś złego, prywatne, osobiste życie kuleje... po raz kolejny zawiodłam się na płci przeciwnej, co tu dużo mówić.

4 komentarze:

 1. Chyba nie Ty jedna się zawiodłaś na drugiej płci..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za każdym razem sobie powtarzam : Ogarnij się , zero facetów. I za każdym razem, daje sobie kolejną szanse i jak zwykle wszystko się jebie.

   Usuń
 2. pamiętaj, że najpierw musi być źle, żeby mogło być lepiej ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już po całej akcji, jest dobrze, jestem nadal w szkolu, ale nareszcie czuję ulge. chyba wiesz o co chodzi. pisałam o tym na facebooku.

   Usuń